Wakacje z partnerem lub z przyjaciółką?

Wczasy z partnerem lub z kumpelą?
Gdy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Wobec tego z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa lub Twoi wariaccy oraz dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć atuty i niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – walory
Jeśli wczasy są na plaży, na kempingu bądź też analogicznych okolicznościach – wiele osób odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć niesamowite przygody. Jest tak wiele ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, że macie takie same zamiłowania jakimś tematem. To też całe wiele imponującego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się radami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są o wiele bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – pozytywy
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie trzeba z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak w pewnych momentach defekty takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco oczywiste np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, zadbać o nienagannie gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. Ostatecznie jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Powinieneś sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.